Multi-unit Abutment

Orijinal All-on-4® tedavi konseptinin anahtarı. Xeal: öncü Mucointegration ™ yüzeyine sahip.
2000 yılından beri endüstri standardını belirlemek

Multi-unit Abutment, özellikle klinik ve bilimsel olarak kanıtlanmış All-on-4® tedavi konseptini kullanırken hem total dişsiz hem de kısmi dişsiz çeneleri rehabilite etmek için özenle tasarlanmıştır.


All-on-4® tedavi konseptinin anahtarıMucointegration ™ işlemi için öncü bir yüzey olan Xeal özelliğine sahip Multi-unit Abutment ile All-on-4® tedavi konseptini bir üst seviyeye taşıyın.
Verimliliğiniz için gelistirildiOrijinal Nobel Biocare Multi-unit Abutment 2000 yılında geliştirildi ve sektör için bir ilkti. O zamandan beri bir endüstri standardı olarak kabul edildi ve birçokları yenilikçi tasarımını kopyalamaya çalıştı. Multi-unit Abutment'ı diğerlerinden ayıran özellik, bir restorasyonu gerçekleştirebilen veya bozabilen tasarım detaylarıdır.


"Multi-unit Abutment Plus üzerindeki snap fonksiyonu, temporary copinglerin geçici restorasyona hızlı ve kullanıcı dostu bir şekilde dahil edilmesini sağlar. Bu, değerli koltuk zamanından tasarruf sağladığı ve deneyimsiz klinisyenler için bile öngörülebilir bir prosedür haline getirdiği için önemlidir. "